Yapı Tadiat Mobilya

Yıldırım Hazır Mutfak Yapımı

Yıldırım Hazır Mutfak YapımıHazır mutfak, önceden, standart olarak üretilmiş modüllerin birleştirilerek bir eve uygulanması anlamına geliyor. Bu sektör Türkiye’de 80’lerden itibaren gelişti. Estetik ve ergonomi öne çıktı. Tezgah altındaki ilkel raflama sistemi yerini alt dolaplara bıraktı. Tezgah üstüne de raf yerine dolap yapılmaya başlanıldı. Köşeler değerlendirildi, buzdolabı, fırın ve aspiratörler, mutfağın olmazsa olmazları arasına girdi.

Artık mutfak mobilyasındaki moda akımlar tüm dünyayla aynı anda Türk tüketicisi ile buluşuyor. Hazır mutfaklarda kurulma hizmeti de veriyoruz. İş, mutfağın kurulacağı alanın ölçülmesiyle başlıyor. Sonra firma görevlilerimiz bu alan için en uygun projeyi hazırlıyor. Projeyi onayladığınızda, istenilen malzemelere göre fiyat çıkarılıyor. Renk ve model üzerinde anlaşılıyor, imalata geçiliyor.

Mutfak mobilyasında son trendler

Yalın, minimal tasarımlar. Üst dolaplarda uzaktan kumandayla açılıp kapanan büyük yekpare kapaklar ya da dokunmatik açılan kulpsuz kapaklar.

Çaba harcamadan hafifçe dokunarak kendi kendine açılan çekmece ve ray sistemleri, çekmece ve dolap içleri için aydınlatma sistemleri.

Daha büyük kiler dolapları, boy dolaplar, sürgülü büyük kapılar.

Kuvars ve sert materyallerden oluşan akrilik tezgahlar ve tezgaha sıfır evyeler.

Kullanmadığınız zamanlarda bataryaların katlanarak içeri girdiği ve üzerine gelen kapakla düz tezgah görünümüne kavuşan evyeler.

Ankastre cihazlarda tasarruflu bulaşık makineleri, yiyecekleri daha uzun süre saklayan buzdolapları, daha sağlıklı pişiren buharlı fırınlar, dokunmatik cam ve seramik ocaklar.

Dolap kapaklarında parlak ve lake hakimiyeti bu sene de sürüyor. Bu yıl temperli (kırılmaz) desenli cam kapaklara da çok rastlanıyor.

Tel: 0546 940 21 75

konuşmayı Başlat
Yardım?
merhaba
yardım Edebilirim