Yapı Tadiat Mobilya

Osmangazi Kalebodur, Sıva, Şap, Duvar Tasarım

Osmangazi Kalebodur, Sıva, Şap, Duvar Tasarım


Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir.
Her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Evinize yada iş yerinize en uygun seramik seçiminde yardımcı oluyoruz. Eski model fayans çeşitlerini bir kenara bırakın aynı fiyatlarla alabileceğiniz bir çok modeller bulunmaktadır. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz banyo ve mutfaklara sahip olabilirsiniz.Sıva uyulama işlemi duvara dayanıklılık kazandırmak, ses ve ısı yalıtımını sağlamak ve duvarların rutubet almasını önlemek için yapılır. Sıva uygulamalarında alçı ile yapılan sıvalar ve harç ile yapılan sıvalar bulunmaktadır.
Harç ile yapılan sıvalar; kaba sıva(kara sıva) ve ince sıvadır. Bunun yanında serpme denilen işlem de bulunmaktadır. Serpme işlemi; duvara uygulanacak kara sıvanın, duvarda tutunabilmesi için yapılır. Osmangazi İnşaat Malzemeyi yıllarca kullanabilmek için malzemenin oksijenle temasını engellemeliyiz. Bunun için kumlama ve boya işleri yapılmalıdır.

Tel: 0546 940 21 75

konuşmayı Başlat
Yardım?
merhaba
yardım Edebilirim