Yapı Tadiat Mobilya

Osmangazi Dönemsel Personel Kiralama

Osmangazi Dönemsel Personel Kiralama


Uygun niteliklere sahip çalışanların araştırılması ve seçilmesi, bir organizasyonun insan kaynakları yönetiminde en önemli noktalardan biridir. İnsan gücü; organizasyonun faaliyetlerine yön vermede, onun yaşaması ve gelişmesinde, başarılı ya da başarısız olmasında kilit rol oynamaktadır. İnsan gücünün, organizasyonun gereksinimini karşılayacak yeteneğe ve altyapıya sahip olması çok önemlidir. Personel seçimi başlı başına önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. İskele kurulumu, sekreterya, ofisboy, temizlik personeli, mavi yaka, beyaz yaka, vasıflı vasıfsız inşaat personelleri, ustalar, teknik personeller, depolama, paketleme, etiketleme, ürün kabul ve depo personel gibi personel ihtiyaçlarınızı çözüme ulaştırmaktayız. Çalışacak personellerin tüm yasal sorumlulukları şirket güvencesi altına alınacaktır.
Talep edilen personelin işe alım işlemleri, maaş bordroları, kayıtlarının tutulması ve tüm diğer ödemeleri insan kaynakları departmanınızı meşgul etmeden bizim tarafımızdan sürdürülmesi

» Personel performans memnuniyetinden memnun kalınmaması durumunda risk teşkil etmeden değişiklik yapılabilmesi

» Çalışılan gün bazında ödeme yapılma avantajı

» İş, proje tipine göre tecrübeli personellerin, farklı günlerde görev alabilmesi

» Kiralanan personellerin yıllık izin, hastalık ve mazeret durumlarında, yerine yeni veya geçici personel göderilmesinin sağlanmasıOsmangazi Dizayn olarak, size bu önemli görevde destek vermekten memnuniyet duyacağız.

Tel: 0546 940 21 75

konuşmayı Başlat
Yardım?
merhaba
yardım Edebilirim