Yapı Tadiat Mobilya

Osmangazi Cami Halısı

Osmangazi Cami Halısı

Cami halısının tam anlamıyla döşenebilmesi, halının cami alanının en ve boy oranı ile uyumlu olması ile mümkün olmaktadır. Bu nedenden dolayı imalat süreci önemlidir. Nitekim cami halısı imalat sürecinde zaten alanın ölçüleri alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir açıklık kalmayacak bir şekilde ebatlar belirlenmektedir. Bu sayede elde edilen model zeminde hiç boşluk kalmayacak bir şekilde döşenmektedir.

Bir cami için ihtiyaç duyulan halının imal edilmesi süreci öncelikli olarak söz konusu alanın metre kare ölçüsünün alınması ile başlar. Bu ölçü alma sürecinde aynı zamanda halının düzenlemesini gerektirecek (kolonlar gibi) diğer ayrıntılar da dikkate alınır. Bazı durumlarda gerektiğinde fazladan pay bırakılır. Bunun amacı ise imalat sonucunda elde edilen halı modelinin tam olarak zemini kaplayabilmesini sağlamaktır.

Döşeme işleminde çeşitli sorunların yaşanmaması için işini bilen bir ekip ile çalışıyor olmanız önemlidir. Aksi halde ekstra masraf çıkartan durumlar meydana gelebilir. SER PAZARKLAMA olarak yılların tecrübesine sahip bir firmayız ve amatörce hatalara yer vermiyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için olabilecek en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Bu bağlamda alanında deneyimli bir ekip ile imalat, satış ve döşeme hizmeti vermekteyiz.

Osmangazi Cami Halısı

[galler gallery=”1709,1710,1711,1712,1713,1714″]

Tel: 0546 940 21 75

konuşmayı Başlat
Yardım?
merhaba
yardım Edebilirim